Ева Мендес ги шокира фановите со изгледот : Која е оваа жена? (ВИДЕО)

29.03.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Ева Мендес ги шокира фановите со изгледот : Која е оваа жена? (ВИДЕО)

Мендес гостуваше во емисијата „Тудеј“ на Ен-Би-Си, каде зборуваше за врската со нејзиниот сопруг, актерот Рајан Гослинг и нејзината одлука да се одмори од актерството по раѓањето на нејзината ќерка. Иако во интервјуто откри некои детали од приватниот живот, она што најмногу привлече внимание на социјалните мрежи е изгледот на актерката. Имено, нејзиното лице беше нешто поразлично од она на што се навикнати фановите, а многумина се сомневаат дека актерката претерала со филерите, особено на образите и јаготките.

„Ева... тој филер за образите беше навистина лоша идеја“, „Дали воопшто ја гледам истата личност или има некоја нова Ева Мендес?“, „Ова не може да биде Ева... Кој ѝ го направи ова? "," Што направила таа со нејзиното лице?" беа само дел од коментарите за нејзиниот изглед, а некои се пошегуваа дека сите холивудски пластични хирурзи треба да бидат затворени.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eva Mendes (@evamendes)

Други, пак, беа воодушевени од нејзиниот изглед на 50-годишна возраст и посакуваа и самите да изгледаат така на таа возраст, а некои дури тврдеа дека таа неодоливо потсетува на актерката Ракел Велч, секс симболот на 60-тите и 70-тите години , по која што Рајан Гослинг бил занесен во младоста.

„Ја видов Ракел Велч на Мапет шоуто кога бев млад. со списанието W.“, рекол претходно во интервју.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата