Џенифер Лопез се расправа со фановите на Бен Афлек: Тргнете се од мојот сопруг (ВИДЕО)

19.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Џенифер Лопез се расправа со фановите на Бен Афлек: Тргнете се од мојот сопруг (ВИДЕО)

Имено, пејачката ги шокирала фановите на својот партнер кога се скарала со нив на паркинг.

Џен и Бен биле снимени како излегуваат од вечера во луксузен ресторан во Холивуд, а додека влегувале во автомобилот, во еден момент му пришле многу обожаватели кои сакале да се фотографираат со познатиот актер.

Група девојки го запреле својот автомобил и низ прозорецот му викале на познатиот актер дека го сакаат. Додека Бен Афлек успешно глуми незаинтересираност, неговата сопруга не се воздржува.

Пејачката преку отворена врата им викала да се тргнат од сопругот. После тоа, таа се сврте од нив и почна гласно да се смее, заедно со присутните обожаватели и луѓето пред ресторанот.

Целиот настан го снимиле папараците, а видеото набрзо беше објавено на социјалните мрежи.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата