Колумна

Колку помалку криминал и корупција во власта, толку помалку уцени од Бугарија

9.07.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Колку помалку криминал и корупција во власта, толку помалку уцени од Бугарија

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата