Вечер тема

НАТО стана многу ПОМОЌЕН. Путин е отсечен во стратешки клучен регион

8.03.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
НАТО стана многу ПОМОЌЕН. Путин е отсечен во стратешки клучен регион

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата