Tема

Израел мора прво да се ослободи од Хамас, а потоа - од Нетанјаху?

11.10.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Израел мора прво да се ослободи од Хамас, а потоа - од Нетанјаху?

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата