Вечер тема

Историски ПРЕСВРТ на Урсула фон дер Лајен: „Светот се промени откако влегов во Берлaјмонт!“

20.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Историскиот пресврт на Урсула фон дер Лајен: „Светот се промени откако влегов во Берлејмонт!“

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата