Вечер анализа

Германија и Франција се фалат со „мегапроектот“. Тоа е најголемото ПРОМАШУВАЊЕ на сите времиња

26.03.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Германија и Франција се фалат со „мегапроектот“. Тоа е најголемото ПРОМАШУВАЊЕ на сите времиња

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата