Вечер тема

Ако сè друго ПРОПАДНЕ, Украина има уште една шанса. Може ли Зеленски да победи над Трамп?

31.03.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Ако сè друго ПРОПАДНЕ, Украина има уште една шанса. Се зависи од Зеленски

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата