Skip to main content
x

22 May 2020 - 21:20
redakcija
Статија

Норвешкиот напаѓач Ерлинг Халанд пред да стане планетарно познат фудбалер снимал песми на Јутјуб под името „FlowKingz“. Ѕвездата на Борусија Дортмунд заедно со двајца пријатели  снимиле бизарен спот за песната „Kygo jo“ објавена во 2016 година.

sportmedia.mk

Најчитани вести