Марта Савиќ, сопругата на Миле Китиќ времето го поминува на Доминиканската Република , затоа што поради ситуацијата со коронавирусот не можела да се врати во Србија

Пејачката позирала на плажа во бел костим за капење, а сите коментирале колку добро изгледа, односно дека воопшто не личи дека има 54 години.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌴🌞

A post shared by Marta Savic (@marta_savic_official) on

Најчитани вести