Згодната хрватка пејачка и глумица не престанува да објавува провокативни фотографии ни за време на пандемија на корона вирус. Се прашуваат дали има вишок слободно време или е нешто друго. Што и да е, едно е сигурно, што и да објави нејзините машки следбеници не се бунат.

Нивес овој пат на својот Инстаграм поделила фотографоја во издание на домаќинка со правосмукалка во рака, но како и секогаш во прв план најмногу до израз дошол нејзиниот стајлинг

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Usisavanje sa stilom 😜

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

- Усисување со стил – напишала Нивес, која како и секогаш дигнала лавина коментари на сметка на својот изглед и провокативното облекување.

Најчитани вести