Северина дефинитивно не мирува за време на самоизолацијата во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба, каде што престојува со сопругот Игор Којиќ.

Таа викендов посака да ги развесели своите обожаватели и да им даде повод да се дотераат и опуштат со чаша вино. Упати поздра до сите земји од регионот.

Облечете се во нешто убаво, не во пижами, земете чаша вино и на здравје! , порача пејачката во видеото, објавено на својот инстаграм-профил.

Најчитани вести