Јелена Карлеуша деновите ги минува дома со ќерките и сопругот Душко. Но често и е здодевно па како и секоја жена омилено место и е пред огледалото.

Пејачката со фризура во стилот на Мерилин Монро позираше во селфи варијанта без горен дел каде голите гради ги покри само со раката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Junk in the trunk 👖

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Оваа фотографија предизвика воодушевување кај мажите, само не знаеме како ќе реагира Душко бидејќи нивните односи и онака се нарушени.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Social distancing

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Најчитани вести