Тревис Скот деновите во изолација ги поминува играјќи кошарка со неговата ќерка. Самиот Тревис го сподели ова на неговиот профил на „Инстаграм“.

Толку требаше за фановите да почнат да се сомневаат и да шпекулираат дека и Кејли Џенер е таму со нив. Бројни се коментарите од следбениците кои на ова видео пишуваат дека се среќни што во овие тешки денови тие се заедно во самоизолација. Среќни сме што ти и Кејли сте заедно во самоизолација“, пишуваат следбениците на постот на Тревис Скот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...!..

A post shared by flame (@travisscott) on

И Кејли преку нејзините постови  извести дека се наоѓа веќе неколку дена во самоизолација

Најчитани вести