Јелена Карлеуша како и сите други е во карантин заедно со својот сопруг Душко кој се врати во Кина.

Нивните односи се нарушени па таа дури и го пријави за малтретирање.Пејачката тешко ги минува деновите во карантин па реши да провери што има во гардеробата.

Јелена го испроба сребрениот Версаче костим за кој се увериме дека се уште прекрасно и стои.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me after I eat all of my quarantine snacks in one night 🐽

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најчитани вести