На снимањето на новата епизода од Ѕвездите на Гранд Јелена Карлеуша се појавила во Версаче комбинација од глава до петици или поточно од деколте до петици. 

41-годишната пејачка стигнала во коминезон во зелени тонови со огромно деколте, кое во преден план и ги ставило огромните гради. 

Со знакот на Версаче биле и модните додатоци кои ги имала на себе. 

Најчитани вести