Со денови медиумите шпекулираа дека Северина Којиќ се разведува од Игор Којиќ. Фановите во тоа не верувале. Но сега со овој потег Северина Којиќ го менува мислењето. Ја “измешала“ Севка сегашноста и минатото.

Имено Севе баш денеска на својот Инстаграм објавила фотографија со сопругот Игор Којиќ, со свекорот и свекрвата, Драган Којиќ Кеба и неговата сопруга Оља. На селфито напишала: “Сосема обичен понеделник“ , меѓу останатото и “време е за семејството“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just ordinary monday 💛🖤#familytime #love #monday #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina (@severina) on

А кога ќе одете на профилот на Игор Којиќ – има што да видите.

Фотографија од неговата мајка во ист костум, но од септември 2018 кога го славеле нејзиниот роденден на исто место, во иста облека.

Дека се работи за иста слика, а не понова модна комбинација, зборува и тоа човек во пругаст џемпер кој седи позади нив е на двете фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Postoji samo jedna #mama 🎂 Srećan rodjendan 🎂🎁🎉✨

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

Што е причината за овие нејзини “игри“, не е разјаснето, но секако не оди во прилог на приказните дека нејзе во бракот не и цветат рози.

Најчитани вести