Јелена Карлеуша постојано изненадува со нови комбинации на облека, а сега покажа и со што располага.

Пејачката ја донесе линијата до совршенство и го истакна бујното деколте.

Она што најмногу им остави впечаток на папараците и фановите е тоа што таа се појави во досега невидена комбинација со пролетни и цветни тонови на себе.

Фустанот беше многу краток и истиот го искомбинира со долги чизми во виолетова боја.

Од длабокото деколте немаше некој кој не го заболе глава и истото се гледаше дури од авион, пишуваат српските медиуми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Work😉 In @ohpolly

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најчитани вести