Сообраќајна несреќа во која се преврти автомобил утрово се случи кај Веро Џамбо во Скопје.

Поради сообраќајната несреќа отежнато е  движењето од Центар кон Аеродром, пренесува Сител.

На сообраќајката интервенираше екипа на Брза помош и екипа на пожарна, според неофицијални информации нема тешко повредени лица.

Најчитани вести