Иван Босиљчиќ сопругот на пејачката Јелена Томашевиќ, тајно ја сликаше својата сопруга при што фотографијата ја објави на социјалните мрежи, а реакцијата на неговата сопруга предизвика смешни реакции во јавноста.

На фотографијата која ја објави Иван, Јелена пие кафе уловена во интимен момент.

„Дали си нормален?!“, напишала Јелена во коментари притоа во коментарот додаде емотикона во облик на тупаница.

Овој потег на славниот пар ги насмеа нивните фанови кои се надоврзаа на коментарите оставајќи им многу поздрави.

 

Најчитани вести