Здравко Чолиќ синоќа го одржа вториот по ред концерт во белградската „Штарк арена“, а во публиката се наоѓаше и ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, придружувана од Бојана Рајиќ.

Анастасија Ражнатовиќ цела вечер играше и ги пееше хитовите на Чола, со неа исто уживаше и поранешната манекенка и екс сопруга на голманот Владимит Стојковиќ, бојана Рајиќ.

Младата ѕвезда привлече многу внимание со својот изглед, бидејќи се појави во елегантен краток син фустан откривајќи го едното рамо.

Бојана, од друга страна, се одлучи за комбинација од црна облека, а Анастасија и таа беа во видно расположени за време на концертот.

Најчитани вести