Огњен Врањеш важи за жесток заводник, особено после аферата со Јелена Карлеуша. Освен Крлеуша, Врањеш наводно бил со Дара Бубамара, а познато е дека се забавувал со Катерина Грујиќ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💛🖤 @ognjen_vranjes @aekfc_official #aek#aekfc#athensgreece#brother# @super_league_gr 🇬🇷

A post shared by Stojan Vranjes (@stojanvranjes) on

Огњен не е единствениот во семејството Врањеш, а доказ за тоа се слики на Инстаграм со неговиот брат Стојан.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔞🔞🔞 @ognjen_vranjes @aekfc_official 🏟

A post shared by Stojan Vranjes (@stojanvranjes) on

Тој е помалку популарен брат во семејството Врањеш. Стојан исто така е фудбалер, иако има слични црти на лице како и Огњен, Стојан го краси долга коса по која е препознатлив.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Next level 🧨🧨 @ognjen_vranjes

A post shared by Stojan Vranjes (@stojanvranjes) on

Најчитани вести