Една од нашите најзгодни пејачки на естрадата, популарната Викторија Лоба ги „стопли“ своите обожаватели на социјалните мрежи во овие студени есенски денови…

Имено, слатката Лоба на својот профол на Инстаграм објави неколку жешки фотографии, на кои таа позира во бикини под жежок туш…

Но, тука се поставува прашањето: Кој ја слика Лоба додека таа се бања?

(Кликнете лево/десно за да видите уште фотографии)

 

 

Најчитани вести