Позната е во јавноста како „најсексипилната“ навивачка на Манчестер Јунајтед, а кога ќе ги погледнете нејзините објави на Инстаграм, тоа само се наметнува.

На нејзината последна фотографија, таа позира во танга и дрес на легендата на Манчестер Јунајтед, Ерик Кантона, а во описот вели дека тоа е кралот на клубот.

Сепак, можеме да ја видиме и во привлечни пози и во дресовите на другите играчи, како и на сегашниот тренер на Солскер, и со секоја нова фотографија, коментари лајкови летаат до небото.

Во дресот на славниот Норвежанец, таа ги запраша нејзините 66.000 следбеници кои се нивни омилени играчи во историјата на Јунајтед, истакнувајќи дека нејзин фаворит е српскиот фудбалер Немања Видиќ.

Најчитани вести