Атрактивната кошаркарка во слободно време на социјалните мрежи редовно објавува свои провокативни фотки со кои ги воодушевува фановите.

28 годишната валентина досега неколку пати истакнала дека повеќе заработува како модел отколку како членка на тимот Баскет Рома.

Валентина има позирано и за најславниот магазин за мажи „Плејбој“.

Најчитани вести