Пејачката Јелена Розга воодушеви со својот изглед пред нејзиниот настап во Белград. Од нејзиното згодно тело на мажите им паднаа вилиците кога ја здогледаа.

Имено, убавата пејачка настапуваше во Белград, а пред настапот се сретна со претставниците на медиумите, при што за фоторепортерите позираше видно расположена не тргнувајќи ја насмевката од своето лице.

На сцената, Јелена се определи за тесен црн фустан со долги ракавици и високи потпетици истакнувајќи ги нејзините долги нозе.

Дека таа беше во одлично расположение, беше потврдено од насмевката што не ја отстрани од лицето и ја забавуваше публиката до длабоко во ноќта.

Најчитани вести