Георгина Родригез, свршеницата на Кристијано Роналдо секојдневно на Инстаграм објавува по некоја фотографија која не ги остава мажите рамнодушни.

Убавата Георгина овој пат објави фотографија од лифт, а во преден план е нејзиниот задник и тенката половина, во кусо кратко фустанче.

Најчитани вести