Северина Којиќ, една од најпопуларните пеачки во регионот, важи за дама со стил, каде и да се појави сите ги остава без здив со своите комбинации на облекување.

Меѓутоа, малкумина знаат дека Севе изгледа фантастично и кога ќе се соблече во бикини, а на изгледот можат да и завидат и многу помлади девојки.

Пеачката на својот Инстаграм сподели две фотографии, кој ги сликал никој друг освен нејзиниот сопруг Игор Којиќ, на кои Севе открила интересен коментар.

- Вака само тој ме смее и слика дури и кога не гледам – напишала Севе.

Многумина се согласиле дека Северина изгледа подобро од било кога, а бикините кои ги носела ги истакнале сите нејзини атрибути.

Најчитани вести