Оља Карлеуша моментално ужива на приморје, а со една објава ги запалила социјалните мрежи.

Додека го покажувала својот апартман на своите следбеници на Инстаграм, кажала една речаница со која ги загрижила нејзините фанови:

- Низ овој прозор, јас ќе се фрлам, нема да има голема штета – рекла таа. 

На почеток делувало збунувачки, но потоа открила што се наоѓа под прозорот.

Кога би се фрлила пеачката би паднала во преубав базен кој ги менува боите. Иако од глетката била одушевена, таа секао не би се фрлила преку прозор.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olja Karleusa Official (@oljakarleusaofficial) on

Таа со своето семјство престојува во Котор.

На ова нејзините фанови реагирале веднаш:

- Какво фрлање, штета е така убава жена со најдобри нозе на есграда. Или ако сакаш да се фрлиш гледај да паднеш во базенот

- Драга Олгице, кукло моја, нека се фрлат душманите, а ти срце немаш потреба за тоа.

- Не препадна нас живи...

Најчитани вести