Не е тајна дека Фросина Ременски беше многу блиска со Бојан Јовановски. Таа во октомври 2017 година на Боки му посака многу успех

Му посакувам успех на мојот другар Боки во неговиот европски медиумски проект – напиша пратеничката Фросина Ременски тогаш на својот Фејсбук.

Најчитани вести