Loading..

Каде е Катица Јанева, тоа е главното и прво прашање кое се поставува овие денови. 

По се изгледа дека Катица Јанева е во Скопје, во куќата каде што ја најдоа и и го одземаа службениот телефон. 

На социјалните мрежи се шири видео од улицата во која е куќата каде престојува таа. Може да се забежат автомобили со гевгелиски таблички паркирани пред влезната врата.

Гевгеличани во посета на Катица Јанева, пишува во описот на видеото кое вечерва се појави на социјалните мрежи.

 

Најчитани вести