Ирина Шајк (33), еден месец по прекинувањето на четиригодишната врска со американскиот актер Бредли Купер (44), папараците ја фатија во друштво на маж со кој страсно се гушкаше во Њујорк.

Веќе почна да се зборува дека тоа е новото момче во нејзиниот живот за што пишуваат и странските медиуми. Сепак, руската убавица тврди дека уживала во друштво на пријателот Алек Максвел, креативен директор на британски „Вог“.

Алек не се изјасни за природата на нивната врска.

извор: Makfax

Најчитани вести