Ако навикнавме на фотографиите од плажа на нејзините колешки од естрадата, Калиопи сигурно досега не сме ја виделе во вакво издание. Пејачката испрати поздрав до фановите од море и им порача убав викенд.

Тие пак ѝ порачаа дека изгледа подобро од било кога.

Најчитани вести