Кајли Џенер на Инстаграм постојано објавува фотографии на кои изгледа совршено. Таа е вистинска убавица, дотерана, нашминкана, со средена коса... Важи за една од најубавите девојки на светот, но очигледно само на Инстаграм не и во живо. Тогаш е непрепознатлива и,за жал, дури ни симпатична.

Папарацо фотките на Кајли снимени во Беверли Хилс ја покажуваат во сосема поинакво светло... 

Интересно е дека Кајли на Инстаграм има 139 милиони следбеници, но тешко дека после овие фотки ќе добие нови. 

Најчитани вести