ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски во Тетово

15.08.2022
Vesnik.com
ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски во Тетово

Изјава на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, по средба со просветни работници во општина Тетово.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата

;