Фото: Провокативната Северина речиси гола

07.07.2022
Vesnik.com
Фото: Провокативната Северина речиси гола

Популарната Севе ги запали социјалните мрежи со нова фотографија на која е речиси гола, а своите атрибути ги покрива со голем шешир.

На нејзиното витко и затегнато тело може да и позавидат и двојно помладите девојки, велат нејзините фанови воодушевени од последната фотка од плажа.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата

;