Исплива уште едно ЖЕШКО ВИДЕО од Теа Таировиќ! (Видео)

21.01.2022
Vesnik.com
Исплива уште едно ЖЕШКО ВИДЕО од Теа Таировиќ! (Видео)

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ пред некое време се најде во центарот на вниманието, откако нејзиниот поранешен партнер во јавноста пушти експлицитно видео. Овој пат има ново и истото направи хаос на ТикТок.

Видеото е од нејзин настап на кој таа се појавила во ултра тесно и кусо фустанче од кое градите буквално и кипат. Во еден момент додека меша, може да се забележи дека фустанчето не останало на место, а градите се гледаат повеќе од што треба.

Познато е дека Теа има силиконски гради, како и дека е исклучително убава и привлечна жена, па веруваме дека на мажите не им било лесно (оние што биле присутни на настапот) додека ја гледаат како ги врти колковите на сцената, но и да ја гледаат темелно снимката за да утврдат дали се е на свое место или не?!

Погледнете го видеото, па проценете дали е се на место:

 

@muzikabiosamtu 👉Oznaci prijatelja koji treba ovo da vidi👈#vienna #muzikauzivo #muzika #zagreb #live #bosnia #croatia #serbia #split #skopje @teat111 ♬ original sound – Muzika Bio Sam Tu

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата

;