Мартин Вучиќ имаше само пофални зборови за настапот на Тамара Тодевска на овогодинешната „Евровизија“.

Страшноооо! Опако добро1 Маестрално! 1000 пати Б Р А В О…Е навистина треба да сме PROUD!!!Тамара немој да се правиш дека не нè познаваш ако после оваа „Евровизија“ доживееш светска слава, ѝ порача Вучиќ.

 

Најчитани вести