Карлеуша е позната по тоа која дава огромни суми пари кога е во прашање брендирана гардароба.

Пеачката одвојува и по неколку илјади евра за едно парче облека од најпознатите светски креатори, без да трепне.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spontaneous ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

На Инстаграм страните кои се занимаваат со онлајн продажба, најчесто фејк гардароба, се наше фотографии на Јелена во комбинации кои можете да ги нарачате.

Имено, под секоја слика пишува по која цена се продава облека, а тие се движат од 600, 700, до 1.000 динара по артикл.

Многумина се зачудиле зошто баш Карлеуша ги инспирирала овие сајтови, а тоа нејзе воопшто нема да и се допадне.

Најчитани вести