Фото: Џенифер Лопез од почетокот на кариерата

28.11.2021
Vesnik.com
1638123813
1638123813
Фото: Џенифер Лопез од почетокот на кариерата

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез денес е секс бомба, а погледнете како изгледала на почетокот на кариерата

На социјалните мрежи се појави фотографија од Џенифер Лопез (51) од почетокот на нејзината кариера.

Планетарно популарната актерка и пејачка привлекува внимание со своето секси тело и одличната форма.

Таа тврди дека никогаш не отишла под нож на естетски хирург и дека својот одличен изглед го должи на здравиот живот и посветеното тренирање во теретана.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата