ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Берово

14.10.2021
Vesnik.com
ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Берово

ВМРО-ДПМНЕ вечерва одржува митинг во Општина Берово

Како што е соопштено обраќање ќе имаат лидерот на партијата, Христијан Мицкоски како и кандидатката за градоначалник Елеонора Рашковска

Митингот може да го следите тука.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата