Следете во живо: МИТИНГ НА ВМРО-ДПМНЕ во Пехчево

14.10.2021
Vesnik.com
Следете во живо: МИТИНГ НА ВМРО-ДПМНЕ во Пехчево

ВМРО-ДПМНЕ вечерва одржува митинг во Општина Пехчево

Како што е соопштено обраќање ќе имаат лидерот на партијата, Христијан Мицкоски како и кандидатот за градоначалник Александар Китански

Митингот може да го следите тука.

 

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата