Оливија СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА за реклама, ГОЛИТЕ ГРАДИ ги покри со рацете (ФОТО)

13.10.2021
Vesnik.com
Оливија СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА за реклама, ГОЛИТЕ ГРАДИ ги покри со рацете (ФОТО)

Актерката Оливија Вајлд сподели разголени фотографии од новата кампања каде позира топлес и само со рацете ги покри голите гради.

Вајлд (37), која е девојка на пејачот Хари Стајлс (27), сподели неколку фотографии од новата кампања на која работеше на социјалните мрежи, а во една од нив е целосно гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MF – Mirum Feminarum (@mirum.feminarum)

„Чистата убавина може да биде и валкана“, напиша Оливија, која може да се види како трие масло за тело по рацете.

Таа го покажа извајаното тело и позираше целосно гола на пешкир за плажа во природно издание и без шминка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Wilde (@weloveoliviawilde)

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата