Дали сте подготвени за ова: Ријана позира во мрежаст фустан без градник (ФОТО)

19.09.2021
Vesnik.com
Дали сте подготвени за ова: Ријана позира во мрежаст фустан без градник (ФОТО)

Пејачката Ријана на својот Инстаграм профил сподели провокативна фотографија.

Ријана седи на под, а фустанот го носи без градник.

– Јас додека чекам дел од модната ревија за мојот бренд долна облека. Знам дека не се подготвени за тоа – порачала Ријана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

 

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата