ВИДЕО: Тепачка на улица во Скопје, настрада повозрасна жена

18.09.2021
Vesnik.com
ВИДЕО: Тепачка на улица во Скопје, настрада повозрасна жена

Повозрасна жена настрада во тепачка која настанала поради сообраќаен конфликт на скопска улица. На видеото од инцидентот се гледа како помлад возач се пресметува со сопругот на жената, која е оттурната и паѓа на земја кога се обидува да ги раздвои.

 

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата