ВО ПРЕСРЕТ НА ВЕЧЕРАШНАТА ЕМИСИЈА! Еве како ЦЕЦА поминала на снимање “Ѕвездите на Гранд“ (видео)

18.09.2021
Vesnik.com
ВО ПРЕСРЕТ НА ВЕЧЕРАШНАТА ЕМИСИЈА! Еве како ЦЕЦА поминала на снимање “Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Откако е соопштено дека Светлана Цеца Ражнатовиќ е нов член на жирито во натпреварувачкото шоу во ЅГ многумина се прашувале како ќе се снајде во таа улога и дали ќе биде добро прифатена од страна на останатите членови на екипата.

После првото снимање на популарното музичко натпреварување Цеца за медиумите изјавила дека било пред се пријатно и забавно, пренесува гранд онлајн.

Објавено е видео од снимање на првата епизода од новата сезона од најпопуларното музичко натпреварување, од каде може да се заклучи нејзиното расположение за време на снимањето.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата