„Летањето со Џеј Ло Е ПЕКОЛ, ТАА НЕ НАВРЕДУВАШЕ И Е ЉУБОМОРНА“

14.09.2021
„Летањето со Џеј Ло Е ПЕКОЛ, ТАА НЕ НАВРЕДУВАШЕ И Е ЉУБОМОРНА“

Според серијата признанија „Хорор приказни на стјуардесите“, излегува дека латино дивата Џенифер Лопез е ужасно љубоморна личност.

Се зборува дека кога патува со авион таа бара само мажи стјуарди, и никако стјуаредеси, особено ако патува со својот дечко.

Стјуардесите велат дека летале со голем број познати личности, но ја сметаат за најбезобразна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

„Летањето со Џеј Ло е пекол, таа постојано не навредуваше нас стјуардите бидејќи ние сме помлади и поубави од неа”, вели една од стјуардесите.

Џенифер Лопез изминатиов период речиси секојдневно е топ тема во медиумите поради обновената врска со Бен Афлек за која многу фанови мислат дека набрзо ќе прерасне во брак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата