ОГРОМНИОТ ЗАДНИК ВО ПРВ ПЛАН: Поради неа плажите горат! Провокативна Карлеуша го руши Инстаграм

31.07.2021
ОГРОМНИОТ ЗАДНИК ВО ПРВ ПЛАН: Поради неа плажите горат! Провокативна Карлеуша го руши Инстаграм

Опуштање „до даска“ за Карлеуша после драмата…

Карлеуша моментално се наоѓа на одмор во Турција, со ќерките и тетка и, а судејќи по нејзината најнова објава на Инстаграм, таа продолжува да ужива после непријатната ситуација која се случи пред два дена.

За потсетување, шумата која се наоѓаше над хотелот во кој престојуваше  ја зафати пожар, со што пожарникарските екипи мораа брзо да ги евакуираат туристите.

Карлеуша на Инстаграм објави дека нејзините ќерки многу се исплашиле и дека денот бил многу долг и стресен, за што сведочеа и нејзините снимки.

Поп ѕвездата очигледно продолжува да ужива во морето и убавото време, со што ноќта ги израдувала своите следбеници – особено мажите, објавувајќи атрактивни и провокативни фотки од плажа. На нив е сликана со грбот, а минијатурните бикини или популарно наречени бикини од конец за заби, не ги кријат нејзините облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата