Манекенката СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА, за да му каже на сопругот дека ја насмеал (ФОТО)

31.07.2021
Манекенката СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА, за да му каже на сопругот дека ја насмеал (ФОТО)

Манекенката Хајди Клум се пофали со гола фотографија на Инстаграм,  голите гради ги покрива само со рацете. Оваа објава е обраќање кон нејзиниот сопруг, музичарот Том Каулиќ.

„Ја донесе најголемата насмевка на мооето лице Том“, напиша Хајди под фотографијата.

Манекенката (48) беше фотографирана без горниот дел, а со раце ги крие градите и имаше капа на главата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Нејзиниот младешки дух, извајаното тело и малку грубост и дрскост доаѓаат до израз, а како и во претходните попровокативни објави, Хајди ја исклучи опцијата за коментирање.

Да потсетиме, славниот модел Хајди Клум и нејзиниот 17-годишен помлад избраник, музичарот Том Каулиќ од групата „Токио хотел“, се венчаа во 2019 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата