Урнебес! Поради нашите костими за капење, мислеа дека сме СВИНГЕРИ

29.07.2021
Урнебес! Поради нашите костими за капење, мислеа дека сме СВИНГЕРИ

Мотивот од ананас на костимите за капење на Линда и изгледаше слатко, па ги купи за себе и нејзиниот сопруг. Но, скриеното значење на ова овошје не и беше познато. Но, таа и нејзиниот сопруг сфатија дека другите парови беа малку премногу љубезни со нив.

Излезе дека мотивот од ананас всушност се користи од свингер двојките за да се идентификуваат на нови места и да им дадат до знаење на другите дека се заинтересирани за „дружење“.

Нејзиното видео кое го опишува овој инцидент стана вирално и собра повеќе од 2,8 милиони прегледи, а многумина признаа дека не го знаат тајното значење на овој мотив.

@linjeanwOops no one told me 🍍🍍🍍##notswingers ##oops ##pineapple ##ididntknow ##fy

♬ original sound – Funny Tiktoks

– Само што сфатив дека го натерав дечко ми да носи маичка од ананас, додека јас на одмор пред две години носев фустан од ананас – коментираше една корисничка на „Тикток“.

– Нашата група го сфати истото на Хаваи. Немавме идеја! – додаде друг.

– Тоа е нашиот животен стил и така е со години. Мотивот од ананас е повеќе шега. Сигурно немаме претпоставки и не им пристапуваме на сите случајни „ананаси“ на одмор – објасни еден замавнувач

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата